fbpx

Tinklalapiai

Internetinių svetainių kūrimas

Mes nesiūlome šabloniškų sprendimų. Įsiklausome į jūsų poreikius, dalinamės žiniomis ir bendradarbiaujame su jumis žingsnis po žingsnio tol, kol sukuriame jūsų svajonių svetainę.

Kas yra interneto svetainė?
Sudedamosios dalys

Domenas - svetainės vardas

Kas yra domeno vardas?
Tai URL adresai, kuriuos įvedate į naršyklę, kad pasiektumėte interneto svetaines. Pavyzdžiui, šios svetainės domenas yra websaitas.lt.

Pagrindinis domeno tikslas yra suteikti jūsų svetainei vardą. Kiekvienas kompiuteris, įskaitant serverį, kuriame yra jūsų svetainė, turi IP adresą, sudarytą iš skaičių eilutės. Jeigu domenų vardai neegzistuotų, vartotojai turėtų įvesti jūsų serverio IP adresą, kad galėtų pasiekti jūsų svetainę.

IP adreso alternatyva – tai domeno vardas, kurį vartotojai gali greitai įvesti norėdami pasiekti jūsų turinį. Jei pasirinksite jį išmintingai, tai taip pat padės lankytojams įsiminti jūsų prekės ženklą.

Domeno galūnės (TLD)
TLD yra domeno vardo pabaigos dalis, pvz., .com. Kad ir kokią domeno galūnę pasirinktumėte, vartotojai galės pasiekti jūsų svetainę, tačiau tarp jų yra esminių skirtumų.

Kartais jūsų TLD gali nurodyti ką nors apie jūsų svetainės pobūdį. Pavyzdžiui, .org tradiciškai naudojamas ne pelno organizacijoms. Naujesni TLD, pvz., .blog arba .shop, gali būti naudojami naujienlaiškiams ir el. prekybos svetainėms.

Jūsų TLD taip pat gali turėti įtakos jūsų domeno vardo kainai. Pavyzdžiui .com adresai kainuoja apie 10 EUR per metus, o .inc domenas gali kainuoti net kelis tūkstančius.

Kaip pasirinkti domeno vardą?
Paprastai, jūsų domeno pavadinimas turėtų atitikti jūsų svetainę, prekės ženklą ar įmonės pavadinimą. Tai sumažina lankytojų painiavą ir suteikia daug aiškumo.

Tačiau jei tik pradedate kurti savo domeno vardą arba jūsų sugalvotas domenas jau užimtas, yra keletas vietų, kur galite pasisemti įkvėpimo, pavyzdžiui, automatiniai domeno vardų generatoriai. Nepamirškite, kad jis būtų unikalus, glaustas ir įsimintinas.

Galite patikrinti, kokie domenai galimi, nuėję į bet kurią domenų registro svetainę pvz. – Hostinger.lt. Spauskite – Domenai – Domenų paieškos įrankis ir paieškos laukelyje įveskite norimą domeną.

Jei pirmasis pasirinkimas užimtas, Hostinger registratorius gali pasiūlyti panašių alternatyvų, kad padėtų jums rasti kitą, atitinkantį jūsų poreikius.

Kur pirkti domeną?
Savo klientams visada rekomenduojame pirkti domeną iš to pačio tiekėjo, pas kurį perkate ir savo serverį (svetainės talpinimo paslaugą). Taip ateityje išvengiama papildomų išlaidų ir turint viską vienoje vietoje, administravimas tampa lengvesnis.

Išvada
Nors domenų vardų pasaulyje yra daug skirtingų elementų, juos suprasti tikrai gana paprasta. Šios informacijos žinojimas, ilgainiui atsipirks, nes tai padės geriau kurti, prižiūrėti ir net parduoti savo svetainę.

Hostingas - serverio paslaugos

Kas yra hostingas?
Tai yra paslauga, kurią teikia įmonės, valdančios ir prižiūrinčios fizinius serverius, kuriuose veikia visos interneto svetainės. 

Kiekviena svetainė sudaryta iš failų ir programinės įrangos rinkinio. Visi tie failai turi kažkur gyventi. Hostingo įmonėms priklauso sandėliai, pilni galingų žiniatinklio serverių, kuriuose saugomi visi komponentai, sudarantys skirtingas svetaines. Šie serveriai suteikia vietos, reikalingos failams saugoti ir mechanizmą, leidžiantį tiems failams pasiekti vartotojus, kurie spusteli nuorodą į jūsų svetainę arba įveda URL į savo naršyklę.

Rekomenduojamas hostingo teikėjas – Hostinger.lt

Tinklalapių savininkams, pasirinkusiems tinkamą serverio paslaugų teikėją nėra dėl ko jaudintis. Reguliariai prižiūrint ir atnaujinant savo paskyrą, hostingas sklandžiai veiks ir užtikrins, jūsų svetainės veikimą kiekvienam lankytojui, kuris nori ją pamatyti.

Hostingo tipai
Yra daugybė skirtingų serverio planų pasirinkimų. Kurį iš jų naudosite, priklausys nuo jūsų svetainės. Daugumai žmonių web hostingo parinktis yra praktiškiausia ir prieinamiausia. Tai parinktis, kuriai nereikia jokių techninių žinių, o visus techninius serverio aspektus tvarko tik teikėjas. Web hostingas yra geriausias pasirinkimas naujoms svetainėms arba toms, kurios neturi didelio srauto.

Jei turite didelę svetainę, pvz., el. prekybos svetainę, arba mokomąją svetainę su kursais ir nariais, greičiausiai jums reikės kažko šiek tiek galingesnio, pavyzdžiui VPS serverio. Tačiau tiems, kurie turi didelį srautą, dedikuotas serveris gali būti dar geresnis pasirinkimas.

Jei nesate tikri, kurį hostingo paketą naudoti, tiesiog pasikalbėkite su teikėju. Paaiškinkite jiems savo dilemą ir leiskite jiems šiek tiek sužinoti apie jūsų svetainę. Daugeliu atvejų jie galės pasiūlyti jums geriausią variantą pagal jūsų poreikius. Jeigu teikėjas nesuteiks pakankamai informacijos, visada galite pasikonsultuoti su mumis.

WordPress - turinio valdymo sistema (TVS)

Kas yra turinio valdymo sistema (TVS)?

TVS yra integruotas įrankių ir strategijų rinkinys, skirtas įvairaus pobūdžio turiniui kurti ir teikti internetu. „Turinys“ yra platus terminas, apimantis visų rūšių informacinę medžiagą, esančią svetainėje, įskaitant dokumentus, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir garso įrašus arba bet kokį jų derinį.

Svetainėje naudojamos turinio valdymo sistemos tipas priklauso nuo įmonės tikslų ir turinio pobūdžio. Kai kurios sistemos yra skirtos palaikyti ne tik turinio kūrimą, bet ir valdyti turinio kūrimo komandas, pvz., redaktorių, rašytojų ir turinio strategų grupes. Turinio valdymo sistemos paprastai skirstomos į keturias plačias rūšis.

  • Dokumentų valdymo sistemos pirmiausia skirtos palaikyti tekstinį turinį, pvz., profesionaliems ir asmeniniams tinklaraščiams, informacinėms svetainėms ir leidiniams.
  • Medijos valdymo sistemos palaiko grafinį turinį, pvz., nuotraukas, iliustracijas ir dizaino elementus. Tokios TVS yra skirtos vaizdams optimizuoti ir rodyti portfeliuose, galerijose ir internetinėse parduotuvėse.
  • Skaitmeninių išteklių TVS palaiko visų rūšių skaitmeninių išteklių bendrinimą – ne tik statinius vaizdus, ​​bet ir vaizdo bei garso failus arba visų šių dalykų derinį. Tokia sistema valdo tokias svetaines kaip internetiniai kursų portalai ir podcast’ai.
  • Žiniatinklio turinio valdymo sistemos palaiko ne tik patį turinį, bet ir žmonių, kurie dalyvauja kuriant ir valdant turinį, darbo eigą.

Kadangi turinio valdymo sistemos turi atitikti tiek daug skirtingų tikslų ir poreikių, TVS platformų skaičius nuolatos auga, atsiranda daug naujų ir labai tikslingų sistemų, skirtų labai nišiniams specifiniams poreikiams tenkinti.

Populiariausia turinio valdymo sistema?

“Wordpress” yra pati populiariausia turinio valdymo sistema. Virš 30% visų pasaulio svetainių yra sukurtos naudojant wordpress platformą ir net 62% svetainių naudoja wordpress turinio valdymo sistemą. Artimiausias konkurentas tai – Shopify, kuris užima vos 5,4% rinkos.

„WordPress“ yra nemokama visiems

„WordPress“ yra atvirojo kodo failų rinkinys, kurį galima įdiegti beveik bet kurioje hostingo platformoje. Skirtingai nuo labiau specializuotų TVS pasirinkimų, kuriuos reikia įsigyti ar užsiprenumeruoti, „WordPress“ visada gali nemokamai naudotis visi. Kadangi „WordPress“ yra atvirojo kodo platforma, ją gali modifikuoti ir atnaujinti bet kuris pasaulinės „WordPress“ bendruomenės kūrėjas. Tai leidžia nuolat atnaujinti ir tobulinti pagrindinį „WordPress“ kodą, kad jis neatsiliktų nuo besikeičiančios interneto kultūros ir besikeičiančių vartotojų poreikių.

„WordPress“ palaikoma visur

Kadangi „WordPress“ taip plačiai naudojama, ji turi daug lojalių sekėjų visame pasaulyje, o „WordPress“ vartotojai bendradarbiauja su platformos kūrėjais, kad ji būtų atnaujinta ir saugi. Apsilankę WordPress.org – tiek nauji, tiek patyrę vartotojai gali gauti visą parą teikiamą pagalbą iškilus problemoms ar klausimams.

„WordPress“ tvarko visų rūšių turinį

„WordPress“ platformą sudaro trys esminiai elementai: pagrindinis kodas ir ilgas temų bei papildinių sąrašas, leidžiantis vartotojams pritaikyti „WordPress“ svetainės išvaizdą ir funkcionalumą praktiškai nelimituotai.

Temos valdo „WordPress“ svetainės išvaizdą ir išdėstymą, tačiau jose taip pat gali būti įrankių, skirtų tekstui, vaizdams ir kitokio pobūdžio turiniui tvarkyti. Atsižvelgdami į tai, kokios TVS jiems reikia, vartotojai gali rinktis iš nemokamų temų, skirtų tinklaraščiams, el. prekybai, tinklalaidėms ar aplankams palaikyti. „WordPress“ temos gali būti naudojamos tokios, kokios yra, arba modifikuojamos, kad atitiktų dar konkretesnius vartotojų poreikius.

Papildiniai yra mažos kodo dalys, kurios gali pridėti įvairių specifinių funkcijų prie „WordPress“ svetainės. Vartotojai gali įdiegti papildinių derinį iš „WordPress“ papildinių katalogo ir trečiųjų šalių kūrėjų, kad sukurtų reikiamą funkciją, skirtą konkretaus pobūdžio svetainės turiniui valdyti.

„WordPress“ yra lanksti ir pritaikoma

Svetainių savininkai, diegiantys TVS tam tikram funkcijų rinkiniui, gali pastebėti, kad vystantis jų svetainei ir keičiantis poreikiams, jiems reikia pakeisti esamą TVS į tokią, kuri gali valdyti įvairaus pobūdžio turinio kūrimą. Tai gali būti nepatogi ir brangi operacija, ypač jei atitinkama TVS veikia jau kurį laiką.

Tačiau „WordPress“ TVS funkcijos daugiausia sukurtos derinant jos kodą, temas ir papildinius, todėl vartotojai gali palyginti lengvai pakeisti sistemą arba pridėti naujų funkcijų. Užtenka įdiegti papildomus papildinius, kurie patenkintų naujus poreikius.

Šiais metais „WordPress“ dominavo su didžiausia TVS rinkos dalimi, palikdama artimiausią konkurentą dulkėse. Universali, lanksti ir visada nemokama „WordPress“ turi visus žiniatinklio valdytojui reikalingus įrankius, kad galėtų kurti ir bendrinti visų rūšių turinį bet kurioje pasaulio vietoje.

Turinys - svetainės kūrybiniai elementai

Ką reiškia svetainės turinys?

Žiniatinklio turinys reiškia tekstinį, garsinį ar vaizdinį svetainėje paskelbtą turinį. Tai yra bet koks kūrybinis elementas, pavyzdžiui, tekstąs, programos, paveikslėliai, archyvuoti el. pašto pranešimai, dokumentai, el. paslaugos, garso ir vaizdo failai ir pan.

Žiniatinklio turinys yra pagrindinis srauto į svetaines generavimo veiksnys. Sėkmingai svetainei svarbiausia sukurti patrauklų turinį ir suskirstyti jį į įvairias kategorijas, kad būtų lengva naršyti. Taip pat svarbu optimizuoti žiniatinklio turinį paieškos sistemoms, kad jis reaguotų į paieškai naudojamus raktinius žodžius.

Yra du pagrindiniai žiniatinklio turinio tipai:

Tekstas: Jis įkeliamas į svetainės puslapius kaip teksto blokas arba vizualas. Geriausias rašytinis turinys yra unikalus tekstinis žiniatinklio turinys, kuriame nėra plagiato. Žiniatinklio tekste, taip pat gali būti pridedamos vidinės nuorodos, kurios padeda skaitytojams gauti daugiau informacijos.

Multimedija: Kita žiniatinklio turinio rūšis yra multimedija. Paprasčiau tariant, multimedija reiškia bet kokį turinį, kuris nėra tekstas; keletas pavyzdžių:

Animacijos: Animacijas galima pridėti naudojant „Flash“, „Ajax“, GIF vaizdus ir kitus animacijos įrankius.

Nuotraukos: Jos yra laikomos populiariausiu svetainių medijos pasirinkimu. Rekomenduojama optimizuoti vaizdus, ​​​​kad vartotojai galėtų juos greitai atsisiųsti.

Garsas: Įvairių tipų garso failai gali būti įtraukti į žiniatinklio turinį, kad būtų padidintas svetainės patrauklumas.

Vaizdo įrašas: Tai taip pat vienas populiariausių element svetainės turinyje; Tačiau, pridėdami vaizdo įrašų failus, kūrėjai turėtų įsitikinti, kad jie efektyviai veikia įvairiose naršyklėse.

Interneto turinio valdymas yra būtinas norint turėti sėkmingą svetainę. Visas turinys turėtų būti pritaikytas jūsų tikslinei auditorijai.

Tai apima bendro turinio, terminų ir pozicionavimo naudojimą; nuosekli navigacija; nuorodų valdymas; ir galiausiai metaduomenų aprašymai. Yra daug įvairių turinio valdymo sistemų leidžiančių efektyviai valdyti svetainės turinį. Mūsų rekomenduojama – WordPress

Dizainas - Interneto svetainės išvaizda

Kas yra interneto svetainės dizainas?

Dizainas yra tai, kas sukuria bendrą vaizdą ir jausmą, kai naudojatės svetaine. Tai jūsų svetainės elementų planavimo ir kūrimo procesas – nuo ​​struktūros ir išdėstymo iki vaizdų, spalvų, šriftų ir grafikos.

Interneto dizainas turi daugybę komponentų, kurie kartu sukuria galutinę svetainės patirtį, įskaitant grafinį dizainą, vartotojo patirties dizainą, sąsajos dizainą, paieškos sistemų optimizavimą (SEO) ir turinio kūrimą. Šie elementai lemia, kaip svetainė atrodo ir veikia įvairiuose įrenginiuose.

Kodėl interneto dizainas yra svarbus?

Pirmasis įspūdis tikrai svarbus. Jūsų prekės ženklas yra pasmerktas atsilikti, jei neturite stiprios pozicijos internete.

Galimi klientai, kurie internete ieško jūsų prekės ženklo ir nieko neranda, gali manyti, jos nustojote vykdyti veiklą. Jei jie ieško ir randa kažką neprofesionalaus, jiems susidarys įspūdis, kad jūsų įmonė ar produktas jums nelabai rūpi. Pagerinkite visus santykius susįjusius su jūsų verslu, sukurdami tinkamą internet svetainės dizainą.

Dabar, kai žinote, kas yra kas, pažvelkime į kai kuriuos puikaus interneto svetainių dizaino požymius.

Kaip atrodo geras interneto svetainės dizainas?

Geras svetainės dizainas nėra subjektyvus. Kitų tipų, tokių kaip iliustracijų ar lipdukų dizainas sunkiai įvertinamas kaip geras ar negeras, nes tai priklauso nuo žiūrovo skonio. Naudojant interneto svetainių dizainą, riba tarp „gero“ ir „negero“ yra daug labiau apibrėžta. Gerai sukurtas svetainės dizainas yra tas, kuris vartotojui suteikia būtent tokią patirtį, kurios jis tikisi.

Veikiančiu interneto svetainės dizainu vadiname tą dizainą, kuris konvertuoja. Interneto kalboje „konvertuoti“ reiškia priversti vartotoją atlikti konkretų veiksmą. Kai naudotojas atlieka veiksmą, kurį jūsų svetainė nustatė atlikti, svetainėje įvyko konversija. Konversijos gali būti bet kokios, pvz., prisiregistravimas gauti naujienlaiškį, pirkimas, paskyros atidarymas arba prieiga prie daugiau svetainės turinio.

Efektyvus žiniatinklio dizainas sujungia kelis skirtingus elementus, kurie skatina konversijas. Jie apima:

  • Įtikinamas neigiamos erdvės panaudojimas
  • Aiškiai pateikti pasirinkimai vartotojui (kuo mažiau pasirinkimų mato vartotojas, tuo mažesnė tikimybė, kad jis bus priblokštas ir sutrikęs)
  • Akivaizdūs, aiškūs raginimai veikti (Call to action mygtukai)
  • Ribotas blaškymasis ir gerai apgalvota naudotojo kelionė (svarbu naudoti tik tokius vaizdus ir tekstą, kurie yra 100 % susiję su puslapio tema, naudoti mygtukus, nukreipiančius tik į norimus veiksmus, ir naudoti šrifto variantus pabrėžimui ir raginimams veikti, o ne tik dėl grožio).
  • Prisitaikantis dizainas (dizainas, kuris keičia dydį ir persiorientuoja pagal vartotojo ekraną, todėl svetainę lengva naudoti bet kuriame įrenginyje: telefone, planšetiniame kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje ar stalinio kompiuterio naršyklėje).
  • Tinkamo dydžio šriftai, atitinkantys hierarchiją.
  • Atitinkamas, aukštos kokybės turinys ir vaizdai, patraukiantys skaitytojų dėmesį
  • Pusiausvyra tarp teksto ir vaizdų kiekviename puslapyje (per daug teksto gali priblokšti lankytoją, per mažai teksto gali taip pat atitraukti)

Estetika taip pat labai svarbi. Jūsų svetainė turi būti patraukli, ypač būsimam vartotojui, todėl pabandykite išsiaiškinti, koks stilius juos prakalbins.

Investuokite į akį traukiančius vaizdus, ​​​​kurie tinka jūsų prekės ženklui.

Išlikti ištikimam savo prekės ženklui yra raktas į sėkmingą svetainės dizainą. Net pati nuostabiausia svetainė yra nenaudinga, jei ji neatitinka jūsų prekės ženklo.

Kiti efektyvaus interneto dizaino elementai yra:

  • Mygtukai
  • Šriftai
  • Spalvų paletė
  • Vaizdinė pusiausvyra tarp svetainės puslapių

Lankytojams patinka patrauklios ir prekės ženklo estetiką atitinkančios svetainės. Tad norint pasiekti gerų rezultatų, svarbiausia suderinti prekės ženklo išvaizdą su konvertuojančiais dizaino elementais.

Programavimas - techninė dalis

Ką reiškia svetainės kūrimas?

Platesne prasme tai apima visus veiksmus, atnaujinimus ir operacijas, kurių reikia norint sukurti, prižiūrėti ir valdyti svetainę, kad būtų užtikrintas optimalus jos veikimas, vartotojo patirtis ir greitis.

Tai taip pat gali, bet nebūtinai, apimti visus strateginius veiksmus, kurių reikia norint užtikrinti tinkamą svetainės reitingą paieškos sistemos rezultatuose. Paprastai šios užduotys yra susijusios su kita specializacija, būtent su optimizavimu paieškos sistemoms (SEO).

Svetainės programavimas

Interneto svetainės programavimas – tai kodavimas arba programavimas, įgalinantis svetainės funkcionalumą pagal savininko reikalavimus.

Interneto svetainių programavimas apima nuo paprasto teksto puslapių kūrimo iki sudėtingų žiniatinklio programų, socialinių tinklų programų ir elektroninių verslo programų.

Svetainių programavimo hierarchija yra tokia:

Kliento pusės kodavimas.

Serverio pusės kodavimas.

Duomenų bazių technologija.

Daugelis žiniatinklio kūrėjų naudoja hiperteksto žymėjimo kalbą (HTML), pakopinius stiliaus lapus (CSS) ir „JavaScript“, kad sukurtų svetaines.

HTML apibrėžia pagrindinę svetainės struktūrą – pagrindą, ant kurio yra pastatyta visa kita. Jis sudaro blokus, apibrėžiančius puslapio išdėstymą, formatą ir svarbius komponentus.

CSS naudojamas svetainės turiniui stilizuoti naudojant nedidelį failų rinkinį, kuris saugomas visoje svetainėje.

JavaScript programavimo kalba naudojama daugelio svetainės elementų interaktyvumui sukurti. Ji gali būti naudojama kuriant efektus, animacijas, žaidimus ir kitus interaktyvius elementus.

Kodėl kiekvienas verslas turi turėti interneto svetainę?

 
Laikui bėgant vartotojų elgsena kinta ir prisitaiko prie skaitmeninėje erdvėje besivystančių technologijų. Šiandien sparčiai išaugęs žmonių skaičius, kurie ieško prekės ar paslaugos internete skatina investuoti į profesionalią ir moderniai atrodančią internetinę svetainę. Tinklalapiai siūlo daugybę privalumų įmonėms, o dauguma šių privalumų kiekvienais metais auga eksponentiškai. Surinkome 8 didžiausius privalumus, kuriuos jūsų verslas gali gauti net ir iš paprastos svetainės.

Patikimumas

Vis daugiau žmonių internete ieško prekių, paslaugų, sprendimo būdu, norėdami palyginti kainas ar tiesiog gauti daugiau informacijos apie įmonę. Profesionalios internetinės svetainės turėjimas ne tik suteiks norimą informaciją klientams, bet gali sukurti puikų pirmąjį įspūdį bei suteikti jūsų prekės ženklui patikimumo. Statistikos duomenimis net 56 % žmonių nepasitiki verslu, kuris vis dar neegzistuoja internetinėje erdvėje.

Ekonomiškumas

Palyginus su tradicinėmis reklamos priemonėmis, tokiomis kaip - skelbimai, radijo reklama ar renginiai bei įvertinus potencialią auditoriją, kurią galite pasiekti šiais metodais, internetinė svetainė yra labai ekonomiškas būdas auginti savo verslą ilgalaikėje perspektyvoje. Pateikdami naudingą ir patrauklų turinį svetainėje, galėsite ne tik užmegzti ryšį su klientais, bet ir atskleisti savo ekspertiškumą ir tokiu būdu konvertuoti daugiau pardavimų.

Platesnė auditorija

Internetinės svetainės turėjimas suteikia alternatyvią pardavimų vietą jūsų verslui. Internetas leidžia pasitelkti daug įvairių būdų norint bendrauti su žmonėmis, o tai padeda užmegzti kontaktą su bet kuo, bet kur ir bet kada. Pasinaudoję šiuo privalumu, galite daug lengviau pritraukti klientus iš pasaulinės rinkos.

Laiko taupymas

Pateikdami išsamią informaciją savo puslapyje, sutaupysite daug laiko, kurį kitu atveju skirtumėte bendravimui su savo potencialiais klientais tam, kad pakartotinai perduotumėte tą pačią žinutę skirtingiems žmonėms. Bendravimas telefonu, socialinių tinklų platformose ar susitikimuose tikrai atima nemažai laiko, o visą informaciją turėdami vienoje vietoje, galėsite susifokusuoti į kitus svarbius darbus.

Organinis srautas

Teisingai optimizuota svetainė SEO įrankių pagalba, gali padėti pasiekti aukštą reitingą Google paieškos variklių sistemoje pagal įvairius raktažodžius ir pritraukti nuolatinį potencialių klientų srautą. Tai reiškia, kad žmonėms ieškant produkto ar paslaugos, yra tikimybė, jog jūsų svetainė bus rodoma rezultatuose. Tai suteikia jums galimybę drastiškai padidinti savo klientų bazę.

Prieinamumas

Skirtingai nei tradicinė fizinė vieta, kuri yra prieinama klientams tik darbo valandomis, internetinė svetainė veikia 24/7, 365 dienas per metus. Savo klientams galite patogiai pateikti informaciją paslaugas ir produktus. Negana to, įdiegus interaktyvias funkcijas, jūsų svetainės lankytojai gali su jumis susisiekti, užsiregistruoti į kursus ar tiesiogiai pirkti. Šiuolaikinio greito gyvenimo būdo sąlygomis, verslo tinklalapis yra puikus pardavimų bei informacijos šaltinis.

Klientų aptarnavimas

Internetinė svetainė yra puikus būdas suteikti pridėtinės vertės savo klientams. Nepriklausomai nuo to kokiais produktais prekiaujate, galite dalintis patarimais, kaip juos naudoti ar prižiūrėti. Taip pat galite įtraukti DUK, atsiliepimus, pridėti straipsnius ar automatiškai siųsti naujienlaiškius bei tokiu būdu būti tikri, jog atsakote į visus savo klientų klausimus ir leidžiate jiems gauti naujausią informaciją susijusią su jūsų verslu.

Atnaujinimai

Svetainė yra efektyvus būdas supažindinti savo klientus su naujomis paslaugomis, informuoti apie naujus produktus, pranešti apie artėjančius renginius ar specialias akcijas. Informaciją esančią jūsų svetainėje bet kada galite lengvai atnaujinti kelių mygtukų paspaudimu ir tai padaryti yra neabejotinai paprasčiau ar geriau, nei spausdintame kataloge ar lankstinuke.

Dažniausiai užduodami klausimai

DUK

Šioje lentelėje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus.

Ar galiu redaguoti svetainę pats?

Taip! Manau, kad tai yra vienas iš privalumų, kurio dėka išsiskiriame iš konkurentų. Kadangi naudojame naujausią programinę įrangą, labai lengva redaguoti puslapių tekstą, vaizdus ir kitą turinį. Jei norite, galite pakeisti beveik viską.

Kiek kainuoja internetinė svetainė?

Priimame projektus, kurių kaina prasideda nuo 300 EUR. Galutinė kaina priklauso nuo jūsų poreikių ir norų, dizaino ir funkcionalumo. Parašykite mums savo pageidavimus ir netrukus atsakysime.

Kam priskauso sukurta svetainė?

Jums. Mes nieko nepasisaviname. Jei norite, galime suteikti jums visas administratoriaus teises, kad turėtumėte galimybe ištrinti net mūsų paskyrą. Jūs mokate už svetainę, taigi tai yra jūsų nuosavybė. Vienintelis dalykas, kurio norime – turėti galimybę įtraukti jūsų svetainę į savo darbų pavyzdžius.

 

Kiek laiko užtrunka sukurti svetainę?

Nuo 5 iki 40 d. d. Tai daugiausia priklauso nuo to, kaip greitai gauname reikalingą medžiagą iš kliento ir kaip greitai pavyksta susiderinti puslapių peržiūras.

Kaip mes dirbame?

Darbo eiga

Dirbdami su projektu, visada laikomės nuoseklių veiksmų. Tai padeda išlaikyti organizuotumą, sukuria daug aiškumo bei leidžia modifikuoti kiekviena svetainės dalį atskirai.

Pirmoje projekto dalyje dažniausiai užduodame klausimus ir kalbamės apie tai kokios svetainės norite ir koks jos tikslas. Norime susidaryti labai aiškų vaizdą, ko jums reikia. Tik tada galime pristatyti produktą, kuriuo abi pusės patenkintos.

Pakankamai supratę jūsų poreikius ir norus, galime pradėti kurti svetainę.

Instaliuojame wordpress platfromą ir visus būtinus įskiepius.

Tada pradedame kurti svetainės puslapius ir kiekvieną iš jų siunčiame patikrai. Tokiu būdu užtikriname, jog gausite būtent tai ko norite.

Kai visi puslapiai sukuriami, organizuojame galutinę svetainės peržiūrą. Peržiūros metu patikriname rezultatą ir jeigu reikia, redaguojame paskutines detales, kad svetainė būtų tobula. Po paskutinio patikrinimo aktyvuojame svetainę.

Atsiliepimai

Audrius Kindurys
Audrius KindurysFilmavimo paslaugų svetainė
Read More
Rinkausi labai atidžiai iš begalės svetainės kūrėjų. Pasirinkau websaitas.lt. Nesuklydau. Viską išpildė 10/10 +dar patarė ir padarė geriau nei tikėjausi, nepagailėjo nueiti extra mile, kai to reikėjo. Kainos ir kokybės santykis neįtikėtinas. Bendravimas puikus, greitas, customer supportas užsienio lygio. Nei dienos neužvėluotas galutinis atidavimas, sklandus planavimas 🙂. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!!!
Tadas Ponas
Tadas PonasPortfolio svetainė
Read More
Martynas greitai ir tvarkingai sukūrė portfolio svetainę https://nomountain.tv/ . Iškart įsigilino į reikalavimus, prieš pradėdamas dirbti aiškiai iškomunikavo ką atlikti galės, o ko ne, ieškojo alternatyvių sprendimų. Viso projekto metu gilinosi į detales, buvo visada pasiekiamas ir greitai reagavo ir viską atliko laiku. Dizainerės sumanymus įvykdė puikiai. Likau patenkintas. Ačiū
Aurimas Kiseliauskas
Aurimas KiseliauskasEl. parduotuvė
Read More
Pacios geriausios rekomendacijos, sukure webshopa greitai, kokybiskai ir profesionaliai. O svarbiausiai nesusipyke su kainom 🙂 Aciu Martynai.
Monika Būrė
Monika BūrėEl. parduotuvė
Read More
Ačiū tau labai! Man labai patinka puslapio rezultatas ir visas darbo procesas labai patiko, buvo lengva su tavimi dirbti! Tikrai rekomenduosiu kam reikės tavo paslaugas 🙂 www.spasakartvele.lt
Greta Prikockaite
Greta PrikockaiteInterneto svetainė
Read More
Mano puslapis https://tenderones.lt/ , darytas kartu su web dizainere ir Martynu, gavosi labai estetiškas ir user friendly. Martynas yra konkretus ir greitas, suras geriausią įmanomą sprendimą, rekomenduoju!
Meda Balniene
Meda BalnieneInterneto svetainė
Read More
Atliktas itin profesionalus darbas. Esu labai patenkinta dizaino sprendimais, parinktomis naujovėmis. Kantriai išklauso poreikius ir dirbome tol, kol atradome abipusiai puikų rezultatą. Rekomenduoju!
Previous
Next

Kainos

Internetinė Svetainė

Greitas

Pagaminimo trukmė iki 5 d. d.
Nuo 300 € Tinka reprezentacinėms svetainėms
  • Turinio valdymo sistema (WordPress)
  • Apmokymas naudotis turinio valdymo sistema
  • Dizainas pagal Jūsų pageidavimus arba pateiktus pavyzdžius
  • Pritaikymas mobiliems įrenginiams
  • Nemokamas turinio sukėlimas
  • Kontaktų forma
  • Foto galerija
  • Google žemėlapis
  • Nuorodos į socialinius tinklus
  • Svetainės apsauga
  • SSL sertifikatas
  • Greičio optimizacija

Populiarus

Pagaminimo trukmė iki 3 savaičių
Nuo 600 € Tinkla el. parduotuvėms
  • Turinio valdymo sistema (WordPress)
  • Apmokymas naudotis turinio valdymo sistema
  • Dizainas pagal Jūsų pageidavimus arba pateiktus pavyzdžius
  • Pritaikymas mobiliems įrenginiams
  • Nemokamas turinio sukėlimas
  • Kontaktų forma
  • Foto galerija
  • Google žemėlapis
  • Nuorodos į socialinius tinklus
  • Svetainės apsauga
  • SSL sertifikatas
  • Greičio optimizacija
  • Produktų katalogas
  • Prekių filtrai ir kategorijos
  • Paieškos sistema
  • Apmokėjimo sistema
  • Kurjerių integracijos
  • Daugiakalbystė

Individualus

Pagaminimo trukmė nuo 15 d. d.
Nuo 1000 € Tinka didesniems projektams
  • Turinio valdymo sistema (WordPress)
  • Apmokymas naudotis turinio valdymo sistema
  • Dizainas pagal Jūsų pageidavimus arba pateiktus pavyzdžius
  • Pritaikymas mobiliems įrenginiams
  • Nemokamas turinio sukėlimas
  • Kontaktų forma
  • Foto galerija
  • Google žemėlapis
  • Nuorodos į socialinius tinklus
  • Svetainės apsauga
  • SSL sertifikatas
  • Greičio optimizacija
  • Produktų katalogas
  • Prekių filtrai ir kategorijos
  • Paieškos sistema
  • Apmokėjimo sistema
  • Kurjerių integracijos
  • Daugiakalbystė
  • Renginių registracijų integracija
  • Skelbimų portalai
  • Nekilnojamojo turto nuoma / pardavimai
  • Interaktyvios nuotraukos / žemėlapiai

Norite pamatyti svetaines,
kurias sukūrėme?

Darbų pavyzdžiai