fbpx

Apie mus

Mūsų istorija

Mes esame trijų žmonių komanda – interneto svetainių kūrėjas, seo bei google reklamos specialistas ir socialinių tinklų administratorė. Esame visada pasiruošę pakonsultuoti, patarti ir darbus atlikti taip, kad visi liktų patenkinti.

Interneto svetainių kūrėjas

Martynas Endriekus

Vyras su kostiumu ir varlyte

Kas tave paskatino dirbti šioje srityje?

Man visuomet buvo smalsu kaip dalykai atrodo iš vidaus – niekada nesijausdavau laimingas, kol nesuprasdavau kaip atsiranda vienoks ar kitoks rezultatas. Taip pat buvo ir su interneto svetainėmis – mačiau rezultatą, tačiau norėjau sužinoti, kas slypi giliau. Kita priežastis tai faktas, jog ši sritis yra nuolat kintanti, o tai mane skatina nesustoti vietoje ir augti kaip asmenybei.

Kaip/kur mokeisi, jog taptum šios srities specialistas?

Didžiają dalį savo turimų žinių įgijau iš kursų internete, praktikos dirbdamas su klientų projektais bei mokydamasis Youtube platformoje iš geriausių savo srities specialistų, tokių kaip – Rino de Boer (LivingWithPixels), Adam Preiser (WPCrafter.com) ir Tyler Moore. Aš manau, kad Youtube yra puikus mokymosi šaltinis, kuris gali atstoti net ir pačius brangiausius kursus. Tai patvirtina net pats Robert Kiyosaki, kuris teigia, jog norint ko nors išmokti – Youtube platforma yra geresnis pasirinkimas nei universitetas. Nebijau pripažinti, jog esu savamokslis, nes mano kokybę užtikrina atsiliepimai ir darbų pavyzdžiai, kviečių juos peržiūrėti ir patiems įsitikinti.

Kas tave labiausiai motyvuoja?

Visada svajojau apie nuosavą verslą, apie galimybę dirbti tiek kiek noriu ir taip kaip noriu, nuo nieko nepriklausyti ir būti atsakingu pačiam už save. Visi šie dalykai suteikia man daugiau laisvės kūrybai ir leidžia sparčiau augti.

Kodėl klientas turėtų rinktis tave?

Svetainių kūrimui naudoju populiariausius pasaulyje įrankius, tokius kaip – WordPress ir Elementor. Šios platformos neapsunkina kliento sudėtingomis kodų eilutėmis, nesukelia painiavos ir leidžia lengvai valdyti svetainės turinį. Tai sumažina administravimo išlaidas ir leidžia visa dėmesį skirti verslo auginimui.

Reklamos specialistė / Socialinių tinklų administratorė

Aiva Endriekė

Kas tave paskatino dirbti šioje srityje?

Ilgus metus dirbdama finansų srityje ir atlikdama strukturizuotas bei monotoniškas užduotis, pajaučiau, jog trūksta kūrybinės laisvės. Iš prigimties esu itin kruopšti ir manau, jog turiu natūralų pojūtį estetikai. Darbas su turinio bei vizualų kūrimu bei socialinių tinklų administravimu leidžia savirealizuotis – kurti, ieškoti naujų idėjų, pažinti skirtingas verslo šakas, komunikuoti su verslų savininkais ir nenustoti tobulėti. 

Kaip/kur mokeisi, jog taptum šios srities specialistas?

Savo žinias pastaraisiais metais gilinau ir stiprinau šiuose mokymuose: – Chase Chappell – Facebook Ads Mastery Course – Akvilė Kavaliauskaitė – Kūrybinis rašymas – Dominykas Šemeklis – Facebook/Instagram reklama PRO – Jonė Ambra – Turinio sprintas – Miglė Jasevičiūtė – Socialinių tinklų mokymai pažengusiems – LiMA – Turinio marketingas 2022 – LiMA – Klientų sprendimus lemiančios patirtys (Masterclass) – Lindsay Marsh – Graphic Design Masterclass Taip pat esu verslių moterų She Is Glowing bendruomenės narė, kurioje taip pat esu išklausiusi nemažai kursų marketingo tema. Ir vis dėlto, manau, jog praktika ir darbas su ”tikrais” klientais atneša daugiausiai patirties ir supratimo – koks turinys kuria ryšį su klientais, parduoda bei skatina įsitraukimą.

Kas tave labiausiai motyvuoja?

Mane labiausiai motyvuoja galimybė ugdyti savo kūrybinius ir analizės gebėjimus, bei prisidėti prie verslų sėkmės komunikuojant internetinėje erdvėje.

Kodėl klientas turėtų rinktis tave?

Aš manau, jog klientų edukacija apie tam tikrą produktą ar paslaugą yra komunikacijos pagrindas. Tai kuria tikrą ryšį, lojalumą bei pasitikėjimą prekės ženklu. Prieš pradėdama kurybinį procesą, visuomet atlieku analizę apie veiklos sritį bei skiriu nemažai laiko bendravimui su klientu – toks darbo metodas padeda lengviau įsigilinti į verslo poreikius bei iškomunikuoti teisingą žinutę jūsų klientams.

Kokias programas naudojame?

Programinė įranga

Mėgstame naudoti pasaulio patikrintą, profesionalią programinę įrangą. Tada esame tikri, jog mūsų klientai gaus geriausią rezultatą. Žemiau pateikiame sistemas, kurias naudojame dažniausiai.