fbpx

Turinio kūrimas

Socialinių tinklų administravimas

Mes siūlome socialinės žiniasklaidos strategiją, skatinančią jūsų auditoriją sekti ir bendrauti su jūsų prekės ženklu.  Jeigu sukursite artimą ryšį su savo potencialiais klientais – jie būtinai pasirinks jus, nei nesusimąstydami.

Kas yra socialinių tinklų administravimas?

Paprastai tariant, socialinių tinklų administravimas – tai visos socialinės žiniasklaidos strategijos valdymas. Tačiau tai apima daugiau nei tiesiog atsakymus į klientų žinutes ar sekėjų komentarus po jūsų įrašais. Tai yra turinio bei vizualinio pateikimo kūrimas, verslo srities bei jo konkurencinės aplinkos analizės procesas, prekės ženklo balso tonas, spalvų psichologija, įmonės vardo pozicionavimas socialinėje erdvėje ir žinoma vartotojų įsitraukimo skatinimas. Norėdami sukurti sėkmingą verslą, turite žinoti savo rinkos specifiką bei kaip jūsų prekė ar paslauga padės vartotojams išspręsti konkrečią problemą.

 

Už kiekvienos sėkmingos skaitmeninės rinkodaros strategijos yra labai aiškus supratimas, kas yra verslo pirkėjai. Kitaip tariant – tikslinė auditorija. Vis dėlto savo klientų pažinimas nebėra toks paviršutiniškas, koks buvo anksčiau. Šiandien turite peržengti demografinius rodiklius ir sutelkti dėmesį, ką jūsų pirkėjas vertina, kaip jis jaučiasi bei ko iš jūsų prekės ar paslaugos tikisi.

 

Siekiant rasti savo tikslinę auditorija, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į socialinių tinklų platformas. Ne visos jos yra sukurtos vienodos ir skirtingose platformose yra skirtingo amžiaus bei pomėgių vartotojai. Pavyzdžiui TikTok – sparčiai auganti vaizdo įrašų socialinė platforma ir net 41 % vartotojų yra 16 – 24 metų amžiaus. Taigi jeigu jūs esate verslo koučeris, tai nesunku suprasti, jog TikTok platforma nėra ta vieta, kur turėtumėte koncentruotis bandydami plėsti savo prekės ženklą.

 

Facebook yra geriausiai vertinama socialinių tinklų platforma tarp B2C verslo atstovų bei yra pirmajame trejetuke tarp B2B verslų. Ši didžiulė internetinė bendruomenė suteikia visų pramonės šakų įmonėms galimybę užmegzti ryšį su savo tiksline auditorija, sukurti sekėjų bazę ir rodyti savo kuriamą turinį jų naujienų sraute. Ši socializacija padeda didinti prekės ženklo žinomumą ir skatina potencialius klientus įsigyti jūsų prekę ar paslaugą. Facebook verslo puslapis taip pat suteikia galimybę bendrauti ir su kitais tos pačios verslo srities partneriais bei užmegzti svarbius verslo ryšius. Ši platforma taip pat netiesiogiai aptarnauja paieškos optimizavimo sistemas ir padeda pritraukti naujų lankytojų srautą į jūsų internetinę svetainę.

 

Antros pagal populiarumą socialinių tinklų platformos „Instagram“ populiarumą lemia intuityvi mobiliųjų įrenginių naudotojų patirtis ir bendruomenių įsitraukimas. Turint strategiją, jūsų prekės ženklas gali išplėsti savo vaizdinio turinio pasiekiamumą ir matomumą. Ši platforma turi daugiau nei milijardą aktyvių vartotojų kiekvieną mėnesį, 50 proc. iš jų naršo šioje programėlėje kiekvieną dieną. Jeigu jūsų verslas dar neturi paskyros „Instagram“ – prarandate tūkstančius potencialių klientų, kurie galėtų tapti jūsų prekės ar paslaugos pirkėju.

 

Taigi, norint pasirinkti tinkamą platformą, reikia suprasti, kokius vartotojus skirtingos platformos pritraukia.

Kodėl verta kurti turinį socialiniuose tinkluose?

Dažnu atveju vartotojus vargina nesibaigianti reklama ir skelbimai, tad jūs turėdami tinkamą socialinių tinklų turinį bei strategiją, galite tapti jiems gryno oro gurkšniu.

Išsiskirkite tarp konkurentų, socialiniuose tinkluose atrodydami lyg tikri žmonės, kuriems rūpi jų klientai. Parodykite jiems, jog jums rūpi jų problemos viešai atskleisdami, kaip jūsų produktas ar paslauga padeda tam tikrą problemą išspręsti. Tokio tipo turinys klientus edukuoja, suteikia gerų emocijų ir skatina bendrauti. Kuomet jūsų suteikiama vertė nekelia abejonių, klientui pasirinkti jūsų prekės ženklą tiesiog yra lengva. Kurdami neabejotiną vertę savo auditorijai – tapsite prekės ženklu, kuriuo jie pasitiki.

 

Jei savo skaitmeninės rinkodaros strategijoje dar nesinaudojate socialinių tinklų pranašumais – prarandate nebrangų ir veiksmingą būdą pasiekti didžiulę auditoriją tiek Lietuvos, tiek pasaulinėje rinkoje. Surinkome 6 svarbiausius privalumus, kurie neabejojame, jog paskatins ir jus kurti turinį socialinių tinklų platformose.

Žinomumas

Kadangi socialine žiniasklaida naudojasi jau daugiau nei pusė pasaulio gyventojų, čia yra natūrali vieta pasiekti tikslinius ir potencialius klientus. Manote, jog socialiniuose tinkluose žmonės bendrauja tik su pažįstamais? 83 % Instagram vartotojų teigia, jog šioje platformoje dažnai atranda naujų produktų. Taigi, tai yra puiki terpė atskleisti savo prekės vertę ir naudą, dalintis naudinga informacija, bendradarbiauti su kitais specialistais ir tokiu būdu didinti savo prekės ženklo žinomumą ir matomumą.

Kaina

Reklama socialiniuose tinkluose yra pigesnė nei bet kuris kitas šiandien prieinamas reklamos būdas. Tai greičiausiai vienintelė žiniasklaidos forma, kuri jūsų žinutę gali parodyti daugiau nei 1000 žmonių už mažiau nei 3 Eur. Netgi nepriklausomai nuo jūsų biudžeto skirto rinkodaros tikslams, socialiniai tinklai yra ekonomiškai efektyvi iniciatyva. Prisijungti prie tokių platformų kaip Facebook ar Instagram, skelbti įrašus, dalintis naudinga informacija ar atsakyti į vartotojų komentarus galite visiškai nemokamai. Reklama socialinėje erdvėje yra pelningas kanalas, leidžiantis pasiekti savo tikslinę auditoriją ir sukurti bendruomenę.

Komunikacija

Skirtingai nuo tradicinės žiniasklaidos, kuri siūlo tik vienpusį ryšį, Facebook ar Instagram platformos praplečia bendravimo galimybes. Aktyvus buvimas socialiniuose tinkluose leidžia tiek verslui tiesiogiai komunikuoti su savo klientais, tiek klientams bendrauti su prekių ženklais ir suteikti atgalinį ryšį. Prekės ženklas yra daugiau nei logotipas, spalvų psichologija ar viršelio nuotrauka – tai yra tai, kaip savo komunikacijos dėka priverčiate jaustis savo klientus.

Pardavimai

Jūsų socialinės paskyros yra svarbi jūsų pardavimų tunelio dalis – proceso, kurio metu naujas kontaktas tampa pirkėju. Statistikos duomenimis, šiuo metu net 74 % žmonių prieš priimdami sprendimą įsigyti prekę ar paslaugą, ieško informacijos socialinių tinklų platformose. Taip pat net 80 % vartotojų gauna patarimus, rekomendacijas ar nuolaidos kodus tiesiogiai socialinėje erdvėje. Išnaudokite socialinę erdvę ir didinkite pardavimus.

Pritraukimas į internetinę svetainę

Įtraukite savo svetainės adresą į visų savo socialinės sklaidos profilių aprašymus tam, jog žmonės norintys sužinoti daugiau, tai galėtu padaryti vienu paprastu mygtuko paspaudimu. Taip pat socialiniuose tinkluose galite dalintis savo internetinės svetainės turiniu, pavyzdžiui, straipsniais. Išnaudokite „story“ funkciją, kalbėkite apie skirtingas temas ir nukreipkite savo sekėjus į tiesiogiai susijusį svetainės turinį.

Tikslinė reklama

Reklama socialiniuose tinkluose yra sąlyginai nebrangus būdas skelbti savo turinį platesnei auditorijai. Ji taip pat siūlo naudingas parinktis, jog pasiektumėte tik tikslinę auditoriją ir maksimaliai išnaudotumėte savo biudžetą. Naudodami tokius nustatymus kaip demografiniai bei geografiniai rodikliai, kalba, vartotojų elgsena internete ir pomėgiai, galite sukurti konkrečius pranešimus, geriausiai tinkančius įvairioms potencialių klientų grupėms.

Dažniausiai užduodami klausimai

DUK

Šioje lentelėje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus.

Ar jūs keliate įrašus už mane?

Taip. Dažniausiai suplanuojame jūsų įrašus keletui savaičių į priekį ir skelbiame įrašus jūsų verslo paskyrose, jūsų vardu.

Su kokiomis socialinių tinklų platformomis dirbate?

Šiuo metu dirbame su dviem, daugiausiai vartotojų turinčiomis platformomis – Facebook ir Instagram

Ar atsakote į sekėjų komentarus ar žinutes?

Taip, galime atsakyti į visus klientų klausimus ar komentarus, tačiau teikiamų paslaugų apimtis priklauso nuo jūsų pasirinkto plano.

Kokius įrašus jūs kursite?

Turinio strategija bus pritaikyta atsižvelgiant į jūsų tikslinę auditoriją bei jūsų verslo sritį. Taip pat šiuo klausimu glaudžiai bendradarbiaujame su klientu ir susideriname kiekvieną smulkmeną.

Ar kuriate grafinį/vizualinį turinį socialiniams tinklams?

Taip, įprastai vizualus kuriame patys pasitelkdami mokamus įrankius. Esant būtinybei, kreipiamės į grafikos dizainerius.

Atsiliepimai

"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Interogym
Sporto klubas
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Rūbų parduotuvės svetainės dizainas III
Arnas
Verslininkas
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Tadas
Prodiuseris
Atliktas itin profesionalus darbas. Esu labai patenkinta dizaino sprendimais, parinktomis naujovėmis. Kantriai išklauso poreikius ir dirbome tol, kol atradome abipusiai puikų rezultatą. Sukūrus svetainę su Websaitas atradome net gi naujų inovacijų ir verslo našumo sprendimų. Rekomenduoju! Ačiū už naują svetainę www.costarica.lt
moteris su sportine apranga
Meda
Zumba instruktorė

Atsiliepimai

Audrius Kindurys
Audrius KindurysFilmavimo paslaugų svetainė
Read More
Rinkausi labai atidžiai iš begalės svetainės kūrėjų. Pasirinkau websaitas.lt. Nesuklydau. Viską išpildė 10/10 +dar patarė ir padarė geriau nei tikėjausi, nepagailėjo nueiti extra mile, kai to reikėjo. Kainos ir kokybės santykis neįtikėtinas. Bendravimas puikus, greitas, customer supportas užsienio lygio. Nei dienos neužvėluotas galutinis atidavimas, sklandus planavimas 🙂. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!!!
Kristina Dambrauskienė
Kristina DambrauskienėSoc. tinklų administravimas
Read More
Su Aiva dirbame ties keliais skirtingais prekių ženklų reklamos projektais jau kurį laiką ir nuoširdžiai džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti su itin profesionalia, atsakinga specialiste. Aš labai žaviuosi Aivos noru domėtis, analizuoti, pateikti apgalvotus pasiūlymus bei siekti maksimalių rezultatų. Ačiū Tau!
Tadas Ponas
Tadas PonasPortfolio svetainė
Read More
Martynas greitai ir tvarkingai sukūrė portfolio svetainę https://nomountain.tv/ . Iškart įsigilino į reikalavimus, prieš pradėdamas dirbti aiškiai iškomunikavo ką atlikti galės, o ko ne, ieškojo alternatyvių sprendimų. Viso projekto metu gilinosi į detales, buvo visada pasiekiamas ir greitai reagavo ir viską atliko laiku. Dizainerės sumanymus įvykdė puikiai. Likau patenkintas. Ačiū
Aurimas Kiseliauskas
Aurimas KiseliauskasEl. parduotuvė
Read More
Pacios geriausios rekomendacijos, sukure webshopa greitai, kokybiskai ir profesionaliai. O svarbiausiai nesusipyke su kainom 🙂 Aciu Martynai.
Monika Būrė
Monika BūrėEl. parduotuvė
Read More
Ačiū tau labai! Man labai patinka puslapio rezultatas ir visas darbo procesas labai patiko, buvo lengva su tavimi dirbti! Tikrai rekomenduosiu kam reikės tavo paslaugas 🙂 www.spasakartvele.lt
Greta Prikockaite
Greta PrikockaiteInterneto svetainė
Read More
Mano puslapis https://tenderones.lt/ , darytas kartu su web dizainere ir Martynu, gavosi labai estetiškas ir user friendly. Martynas yra konkretus ir greitas, suras geriausią įmanomą sprendimą, rekomenduoju!
Meda Balniene
Meda BalnieneInterneto svetainė
Read More
Atliktas itin profesionalus darbas. Esu labai patenkinta dizaino sprendimais, parinktomis naujovėmis. Kantriai išklauso poreikius ir dirbome tol, kol atradome abipusiai puikų rezultatą. Rekomenduoju!
Lilija Bartosevičienė Ranceva
Lilija Bartosevičienė RancevaSoc. tinklų administravimas
Read More
Savo srities profesionalė, visi darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Visą laiką su įdomiomis idėjoms ir šypsena. Rekomenduoju😊
Deimantė Medžiaveprytė
Deimantė MedžiaveprytėSoc. tinklų administravimas
Read More
Savo srities profesionalė! Visada laiku ir kokybiškai pristato atliktus darbus. Malonu bendradarbiauti🤗
Previous
Next

Norite pamatyti svetaines,
kurias sukūrėme?

Darbų pavyzdžiai