fbpx

Costarica

Zumba treniruotės Panevėžyje
Zumba svetainės dizainas VIII

Projekto

Rezultatas

Galiausiai sukūrėme interneto svetainę, kuri turi ne tik patrauklų dizainą, bet ir vartotojų įpročius atitinkančia navigaciją. Taip pat integruotos visos reikalingos funkcijos padedančios auginti verslą greitai ir patogiai. Elektroninė parduotuvė su galimybe atsiskaityti internetu, produktai su variacijomis, kuriuos savininkė gali redaguoti pati. Wordpress – turinio valdymo sistema padedanti lengvai keisti nuotraukas, tekstus, produktus ir kitą informaciją.
Zumba svetainės dizainas VI

Parduotuvė

Sukurta paprasta elektroninė parduotuvė, nes klientė turi tik kelis produktus. Nors tai ir paprasta parduotuvė be paieškos sistemos, filtrų ir kategorijų, estetinis vaizdas buvo išlaikytas ir parinktas pagal klientės norus. Taip pat sukurtos variacijos produktams ir produkto puslapio apačioje pateikti rekomenduojami dinaminiai panašūs produktai su tikslu paskatinti klientus pirkti
Zumba svetainės dizainas V

Naujienos

Vienas svarbiausių puslapių, padedančių pritraukti klientų srautus į svetainę, tai naujienos. Straipsniai puikiai pasitarnauja seo optimizacijai, jų dėka vis daugiau potencialių klientų aplanko internetinę svetainę, o tai sukuria daug naudos verslui. Sukurtas aiškus naujienų puslapis su patraukliu dizainu, atitinkančiu naujausias rinkos tendencijas.
Zumba svetainės dizainas IV

Peržiūrėkite kitus projektus