fbpx

NoMountain

Prodiuserio reprezentacinė svetainė

Projekto

Rezultatas

Galiausiai sukūrėme labai lengvą ir sakyčiau visai išskirtinę svetainę. Su dizainerės pagalba viską suderinome iki smulkmenų, todėl visas tinklalapis atrodo vientisas, tekstai lengvai skaitomi, o navigacija labai aiški. Pateikta visa svarbiausia informacija, kontaktus rasti nesudėtinga, o ir darbų pavyzdžiai visiems matomoje vietoje.

Darbų pavyzdžiai

Darbų pavyzdžiai – svarbiausias svetainės elementas. Jų dėka prodiuseris gali gauti potencialių klientų, todėl keletas darbų pavyzdžių pateikti pagrindiniame puslapyje, o po jais įdėtas mygtukas nukreipiantis į visų darbų pavyzdžių puslapį. Darbai kaip ir daugelis svetainės elementų pateikti nespalvoti, tačiau užvedus pelytę įgyją spalva.

Nuotraukų galerija

Nuotraukų galerija taip pat svarbus elementas prodiuserio svetainėje. Galerijoje pateikiamos lokacijų nuotraukos, kuriose galėtų vykti filmavimai, taip užsienio klientai supažindinami su Lietuvos kraštovaizdžiu ir miestų architektūra. Svetainėje pateikta 14 skirtingų galerijų, kiekviena galerija turi po vieną pagrindinę nuotrauką, o paspaudus ant nuotraukos atsidaro langas, kuriame galima peržiūrėti likusias nuotraukas.

Peržiūrėkite kitus projektus